Art of Therapy

Oyun Sokağı

Grup Yürütücüleri: Okul Öncesi Öğretmeni Buse Tunçkıran ve Uzman Psikolog Banu Tortamış Özkaya

Bebeğiniz daha dün doğmuş gibiydi, ne de çabuk büyüdü. Her gün dünyaya dair yeni bir şeyler öğreniyor. Muhtemelen siz de her gün anne babalığa dair yeni bir deneyim ediniyorsunuz.

 

Şimdi bizler de çocuklarınızın merak duygusunu besleyen ve keşfetmelerine olanak sağlayan bir ortamda heyecanlı bir serüvene başlıyoruz.

 

Oyun Sokağı’nda çocuklarınızın “kendilerine özgü” ilgi ve yeteneklerini desteklemek için onlara çeşitli oyunlar, etkinlikler ve materyaller sunacağız. Çocuklarınızın oynayarak öğrenmeleri ve diğer çocuklarla ilişki kurarak dünyalarını genişletmeleri için pek çok fırsat yaratacağız.

 

Bu yolculukta sanat, doğa, beslenme, hareket, hikayeler ve bilim gibi birçok farklı durağımız olacak. Çocuklarınızın farklı alanlardaki gelişimi Okul Öncesi Öğretmeni Buse Tunçkıran tarafından gelişimsel ilkelere göre hazırlanan bütüncül eğitim programlarıyla desteklenirken, sizler de bu maceraya eşlik edeceksiniz.

 

Çocuklarınız deneyimli ve güvenli ellerde eğlenir, öğrenir ve gelişirken siz ebeveynler de Uzman Psikolog Banu Tortamış Özkaya eşliğinde bir sohbete davetlisiniz. Destekleyici bir sosyal ortamda hep birlikte anne baba olmanın hayatlarımızı nasıl dönüştürdüğü hakkında içimizi dökeceğiz. Çocuk sahibi olmanın keyifli yanları ve pek o kadar da keyifli olmayan tarafları hakkında konuşacağız. Uyku, beslenme, tuvalet gibi gündelik hayatlarımızın ortasındaki “küçük ama büyük” durumları ele alacağız. Çocuk yetiştirmeye dair aklınıza gelen pek çok soruya size özgü cevaplar bulmaya çalışacağız.

 

Oyun Sokağı’ndaki bu heyecan verici deneyime davetlisiniz!

 

Gruplarımız 8 hafta sürecektir. Her hafta 60 dakikalık 2 oturum yapılacaktır. Dileyen aileler haftasonu düzenlenecek 3. oturuma da katılabilecektir.

 

Her haftanın teması, program akışı ve kazanımları ile ilgili bilgiler sizlere iletilecektir. Grup sonunda oyun önerileri ve gelişimi destekleyici stratejiler sizlerle paylaşılacaktır.

 

Daha fazla bilgi almak ve kayıt yaptırmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

çocuk yas
çocuk yas
çocuk yas