Hakkımızda

Art of Therapy Danışmanlık Merkezi'ne hoşgeldiniz!

Merhaba Değerli Ziyaretçimiz,

Art of Therapy ekibi olarak temel amacımız, farklı gelişimsel destek alanlarında çocuklara, ergenlere, yetişkinlere ve ailelere ihtiyaç duydukları desteği mümkün olabilecek en kapsamlı ve yetkin şekilde sunmaktır.

Bizim için her birey eşsizdir ve kendine özgü bir hikâyeye sahiptir. Her birey, uygun destekleyici koşullar kendisine sağlandığında içindeki zengin potansiyeli açığa çıkarma gücüne sahiptir. Herkes, “yeterince iyi ve kapsayıcı” ilişkiler içerisinde sağlıklı dönüşümler gerçekleştirebilir.

Bu inançtan hareket ederek, yaşam boyu devam eden büyüme ve iyileşme yolculuğunda farklı destek ihtiyacı olan bireylere eşlik etmek amacıyla merkezimizi kurduk.

Çocukların sosyal, duygusal, bilişsel, duyusal, dil ve motor gelişiminde oyunu ve etkileşimi temel alarak rehberlik etmek; gençlerin dünyasını anlamaya çalışmak ve onlara kendilerini anlatabilecekleri alanlar açmak; yetişkinlere hayatın karmaşıklığıyla başa çıkmak için araçlar sunmak ve ailelerin birlikte güçlenmesine destek olmak için buradayız.

Bütüncül bir anlayış benimsediğimiz merkezimizde, kendi uzmanlık alanlarında deneyimli eğitmen ve terapistlerimizle, farklı ekol ve yaklaşımları kullanarak gelişimsel destek çalışmalarını hem etkili hem yaratıcı hem de ilham verici bir deneyim haline getirmek için çalışıyoruz.

Siz de Art of Therapy ailesine katılarak, hayatınızdaki olumlu değişikliklere adım atabilirsiniz.

Randevu almak veya daha fazla bilgi edinmek için bizi arayabilir, Whatsapp ve Instagram kanallarından yazabilir ya da mail yoluyla bize ulaşabilirsiniz.